«Козловський АРТ-Центр» (Мистецько-концертний центр ім. І. С. Козловського) Київського національного академічного театру оперети розташований в самому центрі Києва на вул. Хрещатик 50-Б у старовинному будинку царської епохи.

На нашій сцені відбуваються найрізноманітніші мистецькі події: музичні та драматичні вистави, концерти від класичної до сучасної музики,  вечори романсу, творчі вечори, зустрічі з відомими митцями, міжнародні творчі проекти і виставки.

* Ми робимо життя яскравим і насиченим позитивними враженнями.

* Ми пропонуємо заходи, розраховані на різну вікову аудиторію.

* Ми відповідаємо за якість наших заходів. Саме тому на сценах Центру виступають відомі солісти музичних театрів, провідні актори, письменники й публічні люди, які представляють не лише Україну, а й закордонні держави.

* Для відвідувачів «Козловський АРТ-Центр» ми створили затишну домашню атмосферу, сповнену теплом та привітними посмішками.

* Найголовніше для нас – пропагувати справжні творчі цінності, які роблять кожного з нас сильнішим, розумнішим, більш освіченим, щирим та відкритим до нових вражень

Ті, хто приходить до нас в гості – стають нашою родиною. Приходять самі – а потім приводять друзів. Приходять вперше, щоб стати нашим шанувальником назавжди!

Після реконструкції нижнього поверху будівлі планується відкриття другого залу, де передбачається створення театрального клубу для музикознавців, журналістів, критиків, театрознавців та блогерів, а також мікросцени та виставкової зали.